Jeneratör Dünyası: 0532 481 02 96

 

Jeneratör Dünyası Hizmetlerimiz

Sıfır Jeneratör Satışı : Aksa jeneratör, Cat generator, Güçbir Jeneratör Emsa Jeneratör, Çukurova Jeneratör, Delta jenerator, Hyundai jenerator, Teksan Jeneratör, İşbir jeneratör Honda jeneratör gibi bir çok marka ve model jeneratörlerin sıfır fiyatları ve teknik özellik katalogları için lütfen bizimle iletişme geçiniz.

Dünya jeneratörden mutlaka fiyat alın. Avantajlı çıkın.

Jeneratörlerimiz faturalı, orijinal marka bayiliği ile satılan, 2 yıl garantili ve teknik servis hizmeti desteklidir. Tüm jeneratörlerimizde vadeli satışlar ve diğer ödeme kolaylıkları için müşteri destek hattımızı arayın.

 

İkinci el jeneratör Satışı:  Dünya jeneratör bünyesinde 1 yıl garantili ikinci el jeneratör satışı bulunmaktadır. Tüm ikinci el jeneratörler revizyondan geçirilmiş, ve Dünya Jeneratör garantisi ile güvence altına alınmıştır. Ayrıca tüm ikinci el jeneratörlerimizin yedek parça garantisi vardır. Firmamız 2.el jeneratörlerinizi değerinde alır ve bakım onarım işlemlerinin ardından müşterilerinin beğenisine sunar. Sizde jeneratör ihtiyacınıza servet ödemek istemiyorsanız, Dünya Jeneratörü tercih edin.

 

Jeneratör Servisi Tamiri :  Dünya jeneratör olarak her marka jeneratörün teknik servis hizmetini vermekteyiz. Jeneratör bakımı arıza tespiti arıza giderme onarım hizmetlerinin tümünü firmamızdan talep edebilirsiniz. Periyodik bakımlarınız için kesintisiz enerji anlaşmamız ile sizde enerjinizi sürekli hale getirebilirsiniz.

 

Jeneratör Kiralama:  İhtiyacınız olan her kVA jeneratör için kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Çanta tipi, taşınabilir jeneratörler, kabinli kabinsiz dizel ve benzinli jeneratörler kiraya verilmektedir. Kiralık jeneratörlerimiz ve  jeneratör kira fiyatları için lütfen Dünya Jeneratör ile iletişime geçiniz.

 

Jeneratör Kabinleri:  Taşınabilir jeneratör kabini, sabit jeneratör kabini tekerlekli kabin gibi bir çok jeneratör kabin çeşitleri firmamız bünyesinde temin edilir. Jeneratörlerinizi dış etkilerden korumak, dışardan gelebilecek müdahaleleri engellemek yada kolayca yer değiştirmek amaçları ile kullandığınız her model her çeşit jeneratör ile uyumlu, jeneratör kabini hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi için lütfen müşteri hizmetleri ile irtibata geçiniz.

5 kayıt bulundu
Aksa

Aksa jeneratör satış tamir servis

2.el Dizel Jeneratör
110 kVA
20000

Dunyajenerator

Dunyajenerator jeneratör satış tamir servis

Sıfır Dizel Jeneratör
70/110/150/200/250/300 kVA

Karjen

Karjen jeneratör satış tamir servis

2.el Dizel Jeneratör
70 kVA
16000

Aksa

Aksa jeneratör satış tamir servis

2.el Dizel Jeneratör
110 kVA
22000

Karjen

Karjen jeneratör satış tamir servis

Sıfır Dizel Jeneratör
110 kVA
30000

 

(1)

Kazım Karabekir Mah. Erzurum Cad. No: 47/A Ümraniye - İstanbul / TÜRKİYE

0532 481 02 96

Anasayfa   |   Hakkımızda   |   Ürünler   |   Hizmetler   |   İletişim
 
Jenerator_parcalari - Dünya Jeneratör - İstanbul