Jeneratör Dünyası: 0532 481 02 96

 

Jeneratör Dünyası - İSTANBUL

1999 yılında başladığımız jeneratör teknik servis hizmetimizi, gün geçtikçe geliştirerek bugün jeneratör satış, montaj, teknik servis ve yedek parça olarak devam ettirmekteyiz. Dünya jeneratör olarak sadece Türkiye'de değil, Arabistan, Suriye, Irak, İran, Ukrayna, Gürcistan, Azerbaycan, Belarus gibi bir çok ülkede de satış ve servis hizmetleri vermiş bulunuyoruz. Firmamız Şuan aktif olarak istanbul'da hizmet vermektedir.

Dünya jeneratör piyasasında bir çok sıfır jeneratör ve 2.el jeneratör alım satım işleri yapan, kaliteli jeneratör markaları ile çalışan bir firmadır. Bünyemizde bir çok marka jeneratör teknik servisi hizmetimiz bulunmaktadır. Aksa jeneratör, Cat generator, Güçbir Jeneratör Emsa Jeneratör, Çukurova Jeneratör, Delta jenerator, Hyundai jenerator, Teksan Jeneratör, İşbir jeneratör Honda jenerator gibi bir çok marka ve modele teknik servis ve yedek parça hizmeti sunmaktayız.

Enerjinin hiç kesilmesin istiyoruz. Bu sebeple 7 gün 24 saat hazırda bekleyen, gerektiğinde hemen devreye giren ve kesintisiz elektrik keyfini yaşatan bu makinaları sizler için hazır hale getiriyoruz. Yeni veya ikinci el jeneratörlerde ihtiyaç duyduğunuz tüm yedek parça ve servis hizmetlerinizde her zaman yanınızdayız.

Jeneratör ve Alternatör Tamiri

Dünya Jeneratör olarak tüm marka jeneratör ve alternatör tamiri bakım onarım ve yedek parça hizmetimiz vardır. Ayrıca jeneratörleriniz için özel 2.el çıkma jeneratör parçaları ve alternatör çıkma parça hizmetimiz bulunmaktadır.
Tüm jeneratör markalarına teknik 24/7 teknik servis hizmeti vermekteyiz. Ayrıca gemi jeneratör tamiri ile denizcilik sektörünün de yanındayız. Gemilerde oluşan jeneratör arızaları yerinde tamir edilir. İnşaatlarda şantiyelerde Türkiye'nin ve Dünyanın her yerinde jeneratör teknik destek ve tamir hizmeti vermekteyiz.

 

Dizel ve Benzinli Jeneratör

Firmamızda bünyesinde dizel jeneratörler ve benzinli jeneratörlerin satış ve tamiri yapılmaktadır. Jeneratörünüz kaç kVA olursa olsun, ister çanta tipi jeneratör, ister kabinli jeneratör olsun tüm jeneratör modellerine teknik destek vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz ile jeneratör sorunlarına anında çözüm sunmaktayız.

Kazım Karabekir Mah. Erzurum Cad. No: 47/A Ümraniye - İstanbul / TÜRKİYE

0532 481 02 96

Anasayfa   |   Hakkımızda   |   Ürünler   |   Hizmetler   |   İletişim
 

Türkçe - English

Türk Web Ajans
Jenerator_Arizasi - Dünya Jeneratör - İstanbul